Ödüller

EN İYİ ENDÜSTRİYEL REKLAM ÖDÜLÜ

FESPA Eurasia Fuarı’nda yapılan oylamalar sonucunda, ARED Ödülleri En İyi Endüstriyel Reklam Ödülü’nün birinci, ikinci ve üçüncülerinin firma yetkililerine ve jüri üyelerince belirlenecek Mansiyon Ödülü’nün sahibine, fuar alanında düzenlenecek ödül töreninde plaketleri takdim edilmektedir.Yarışmanın bu kategorisi 2 yılda bir düzenlendiğinden bu yıl başvuru alınmamaktadır.

10. ARED ÖDÜLLERİ’24
GELECEK VADEDEN TASARIMCI ÖDÜLÜ

Yarışmaya katılan tüm projelere, 11-14 Eylül 2024 tarihlerinde İFM İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek FESPA Eurasia Fuarı’nda ARED’in organizasyonuyla sergilenme ve sektöre tanıtım fırsatı sağlanacaktır.

Yarışma katılımcılarına 14 Eylül 2024 Cumartesi günü FESPA Eurasia Fuarı’nı ziyaretleri için İstanbul dışından otobüs veya tren ile ulaşım ve bir gece konaklama desteği sağlanacaktır. 14 Eylül 2024 Cumartesi günü FESPA Eurasia fuar alanında gerçekleşecek ödül töreninde jürinin açıkladığı derecelere plaketleri takdim edilecektir. 14 Eylül 2024 Cumartesi günü FESPA Eurasia fuar alanında gerçekleşecek ödül töreninde jürinin açıkladığı derecelere plaketleri takdim edilecektir.

  • ARED Açıkhava ve Endüstriyel Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, birinci derece yakınları ve şirket ortakları, sponsor firma temsilcileri ve birince derece yakınları ilgili kategorilere başvuruda bulunamamaktadır. 
  • Kazanan Firma yetkilileri kendisinin yerine firmada görevli başka bir kişiyi ödül alımı ile ilgili yetkilendirebilirler. 
  • Yarışmada kazanılan ödüller paraya çevrilemez.

OYLAMAYA KATILANLAR DA KAZANIYOR

FESPA Eurasia 2023 Fuarı sırasında, Endüstriyel Reklam Ödülü finalistlerinin derecelerini belirlemek üzere oylamaya katılanlar arasından yapılacak kura çekilişi ile toplam 5 kişiye birer adet bluetooth hoparlör armağan edilecektir. Çekiliş sırasında, oylama kartında herhangi bir bilgisi eksik olan oylama kartı ödül kazanamayacak, bilgileri eksiksiz kart bulunana kadar çekiliş devam edecektir. ARED Yönetim Kurulu Üyeleri, sponsor firma temsilcileri, ARED, FESPA Eurasia ve FESPA çalışanları oy kullanabilecek ancak çekilişe katılamayacaktır.

Oylamaya katılmak için, 23-26 Kasım 2023 tarihlerinde FESPA Eurasia Fuarı’nı ziyaret etmeniz ve 9. ARED Ödülleri’23 oy kullanma standlarındaki oylama kartlarını eksiksiz doldurarak oy kullanmanız yeterli olacaktır. Aynı kategori için birden fazla oy kullananların oyları geçersiz sayılacaktır. Çekiliş, FESPA Eurasia 2023 Fuarı’nın 4. Günü olan 26 Kasım 2023 Pazar günü, fuar alanındaki ödül töreninde yapılacak ve kazananlar açıklanacaktır.

*Bu ödüller paraya çevrilemez.