Ödüller

8. ARED ÖDÜLLERİ’22
EN İYİ ENDÜSTRİYEL REKLAM ÖDÜLÜ

FESPA Eurasia 2022 Fuarı’nda yapılan oylamalar sonucunda, 8. ARED Ödülleri’22 En İyi Endüstriyel Reklam Ödülü’nün  birinci, ikinci ve üçüncülerinin firma yetkililerine ve  jüri üyelerince belirlenecek Mansiyon Ödülü’nün sahibine, fuar alanında düzenlenecek ödül töreninde plaketleri takdim edilecektir.

8. ARED ÖDÜLLERİ’22
PRODIGITAL GELECEK VADEDEN TASARIMCI ÖDÜLÜ

FESPA Eurasia 2022 Fuarı’nda yapılan oylamalar sonucunda, 8. ARED Ödülleri’22 PRODIGITAL Gelecek Vadeden Tasarımcı Ödülü’nün

  • 1ncisi bir adet dizüstü bilgisayar (laptop/notebook),
  • 2ncisi bir adet grafik çizim tableti
  • 3ncüsü bir adet aksiyon kamerası kazanacaktır. 

Jüri üyelerince belirlenecek Mansiyon Ödülü’nün sahibi bir adet 2TB depolama alanına sahip taşınabilir disk kazanacaktır. 

  • ARED Açıkhava ve Endüstriyel Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, birinci derece yakınları ve şirket ortakları, Prodigital temsilcileri ve birince derece yakınları ilgili kategorilere başvuruda bulunamamaktadır. 
  • Kazanan Firma yetkilileri kendisinin yerine firmada görevli başka bir kişiyi ödül alımı ile ilgili yetkilendirebilirler. 
  • Yarışmada kazanılan ödüller paraya çevrilemez.

OYLAMAYA KATILANLAR DA KAZANIYOR

FESPA Eurasia 2022 Fuarı sırasında, finalistlerin derecelerini belirlemek üzere oylamaya katılanlar arasından, iki kategori için ayrı ayrı yapılacak kura çekilişi ile toplam 10 kişiye birer adet bluetooth hoparlör armağan edilecektir. Çekiliş sırasında, oylama kartında herhangi bir bilgisi eksik olan oylama kartı ödül kazanamayacak, bilgileri eksiksiz kart bulunana kadar çekiliş devam edecektir. ARED Yönetim Kurulu Üyeleri, Prodigital temsilcileri, ARED, FESPA Eurasia ve FESPA çalışanları oy kullanabilecek ancak çekilişe katılamayacaktır.

Oylamaya katılmak için, 1-4 Aralık 2022 tarihlerinde FESPA Eurasia Fuarı’nı ziyaret etmeniz ve 8. ARED Ödülleri’22 oy kullanma standlarındaki oylama kartlarını eksiksiz doldurarak oy kullanmanız yeterli olacaktır. Aynı kategori için birden fazla oy kullananların oyları geçersiz sayılacaktır. Çekiliş, FESPA Eurasia 2022 Fuarı’nın 4. Günü olan 4 Aralık 2022 Pazar günü, fuar alanındaki ödül töreninde yapılacak ve kazananlar açıklanacaktır.

*Bu ödüller paraya çevrilemez.