Ödüller

7. ARED ÖDÜLLERİ’21
ORES EN İYİ ENDÜSTRİYEL REKLAM ÖDÜLÜ

FESPA Eurasia 2021 Fuarı’nda yapılan oylamalar sonucunda, 7. ARED Ödülleri’21 En İyi Endüstriyel Reklam Ödülü’nün birinci, ikinci ve üçüncülerinin firma yetkililerine ve jüri üyelerince belirlenecek YAŞAR GÜVENEN MANSİYON ÖDÜLÜ’nün sahibine, fuar alanında düzenlenecek ödül töreninde plaketleri takdim edilecektir.

7. ARED ÖDÜLLERİ’21
ORES GELECEK VADEDEN TASARIMCI ÖDÜLÜ

FESPA Eurasia 2021 Fuarı’nda yapılan oylamalar sonucunda, 7. ARED Ödülleri’21 ORES Gelecek Vadeden Tasarımcı Ödülü’nün

  • 1ncisi bir adet MacBook dizüstü bilgisayar,
  • 2ncisi bir adet GoPro aksiyon kamerası,
  • 3ncüsü bir adet Wacom grafik çizim tableti kazanacaktır.

Jüri üyelerince belirlenecek AHMET TUFAN KALKAN MANSİYON ÖDÜLÜ’nün sahibi bir adet Seagate 2TB depolama alanına sahip taşınabilir disk kazanacaktır. 

Yarışmada kazanılan ödüller paraya çevrilemez.

* Ayrıca 20 ve üzeri öğrenci başvurusu alınan üniversitelerin yarışmaya başvuruda bulunmuş olan öğrencileri için ORES’in fabrika bölümünde teknik gezi düzenlenecektir.

OYLAMAYA KATILANLAR DA KAZANIYOR

FESPA Eurasia 2021 Fuarı sırasında, finalistlerin derecelerini belirlemek üzere oylamaya katılanlar arasından, iki kategori için ayrı ayrı yapılacak kura çekilişi ile toplam 10 kişiye birer adet bluetooth hoparlör armağan edilecektir. Çekiliş sırasında, oylama kartında herhangi bir bilgisi eksik olan oylama kartı ödül kazanamayacak, bilgileri eksiksiz kart bulunana kadar çekiliş devam edecektir. ARED Yönetim Kurulu Üyeleri, ORES temsilcileri, ARED, FESPA Eurasia ve FESPA çalışanları oy kullanabilecek ancak çekilişe katılamayacaktır.

Oylamaya katılmak için, 2-5 Aralık 2021 tarihlerinde FESPA Eurasia Fuarı’nı ziyaret etmeniz ve 7. ARED Ödülleri’21 oy kullanma standlarındaki oylama kartlarını eksiksiz doldurarak oy kullanmanız yeterli olacaktır. Aynı kategori için birden fazla oy kullananların oyları geçersiz sayılacaktır. Çekiliş, FESPA Eurasia 2021 Fuarı’nın 4. Günü olan 5 Aralık 2021 Pazar günü, fuar alanındaki ödül töreninde yapılacak ve kazananlar açıklanacaktır.

*Bu ödülleri paraya çevrilemez.